Polecamy: Wykładziny dywanowe/obiektowe   •   Płytki dywanowe   •   Wykładziny do biur   •   Wykładziny do hoteli


Wykładziny do biur

Pragniemy przedstawić Państwu wyselekcjonowaną ofertę profesjonalnych wykładzin dywanowych dla biur. Coraz częściej we wszelkiego rodzaju biurach stosuje się wykładziny dywanowe. Nasz firma wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oferuje Państwu wykładziny do biur, które w stu procentach spełniają swoje zadanie. Oferowane przez nasz produkty cechuje niezwykła odporność na uszkodzenia mechaniczna oraz duża różnorodność wzorów. Jeśli zatem interesują Państwa wysokiej jakości wykładziny do biur to zapraszamy do kontaktu z nami, nasi wykwalifikowani doradcy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze odpowiednich produktów.

Aby jeszcze bardziej przybliżyć Państwu naszą ofertę przygotowaliśmy galerię zdjęć wykładzin do biur pokazującą jak różnorodne oraz jakie ciekawe rozwiązania umożliwia nam zastosowanie wykładzin dywanowych.

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka propozycji, wykładzin do biur. Pełna oferta naszych produktów dostępna jest tutaj

  • Couture, inspired by wool
    Każde biuro powinno mieć swój własny, niepowtarzalny charakter. Przestrzenie, w których poszczególne elementy wystroju do siebie idealnie pasują, to również większy komfort pracowników. Inspirowana naturalną wełną kolekcja Couture inspired by wool, to niepowtarzalne wykładziny do biur, które z pewnością ocieplą wnętrze.
  • Repartee tile
    Jeżeli zależy Państwu na zachowaniu klasycznego wystroju, a jednocześnie priorytetem są bardzo dobre właściwości użytkowe, to zdecydowanie najrozsądniejszym wyborem będą wykładziny do biur z serii Repartee tile. Znakomicie sprawdzają się one w miejscach intensywnie użytkowanych, a przy tym pomagają ożywić przestrzeń biurową.
  • Clearview
    Bardzo łatwe w montażu i konserwacji wykładziny do biur Clearview nie zaskoczą kontrowersyjną kolorystyką czy nietuzinkowym wzornictwem. Jest to jednak propozycja bardzo ważna - niczym klasyczna marynarka dwurzędowa w garderobie mężczyzny. Pasują niemal wszędzie i zawsze zachowują doskonałe parametry użytkowe.

Cennik

Proszę wypełnić krótką ankietę

a Autoryzowany Partner Shaw Contract Group 

przygotuje niezwłocznie ofertę.

Wypełnij ankiete

Doradcy

Przedstawiciele handlowi