Polecamy: Wykładziny dywanowe/obiektowe   •   Płytki dywanowe   •   Wykładziny do biur   •   Wykładziny do hoteli

O Firmie - producent płytek dywanowych

Płytki dywanowe Shaw są ekologiczne i należą do wąskiej grupy wykładzin obiektowych pozytywnie oddziaływujących na środowisko. Płytki dywanowe i wykładziny dywanowe Shaw objęte są programem Cradle to Cradle (C2C Certification). Jest to jeden z najważniejszych na świecie certyfikatów związanych ekologią przyznawanym przez (MBDC) produktom przemysłowym.


Płytki dywanowe i wykładziny

Płytki dywanowe Shaw posiadają unikatowe podłoże Ecoworx. ECOWORX to bardzo nowoczesna technologia zastosowana po raz pierwszy w 1999 roku, szybko uznana została za najbardziej zaawansowaną technologicznie spodów płytek dywanowych na świecie. Ecoworx otrzymał Certyfikat MBDC czyli C2C, a także nagrodę U.S. Presidential Green Chemistry Challenge Award. Ecoworx spełnia wymagania norm LEED dla budynków ekologicznych, przyjaznych dla środowiska. Niezwykle rzadko nagroda ta jest przyznawana producentom: wykładzin dywanowych do biur, wykładzin dywanowych do hoteli, płytek dywanowych i wykładzin obiektowych.


Shaw Contract Group - wykładziny dywanowe

W przeciwieństwie do płytek dywanowych o spodzie bitumicznym, płytki dywanowe o spodzie ECOWORX są ekologiczne, odpady z produkcji oraz zużyte płytki w 100% podlegają recyclingowi. Dzięki tej technologii Shaw Contract Group spełnił standard pozwalający na uzyskanie GEEN LABEL oraz LEED.

W przypadku zainteresowania fabryką Shaw oraz płytkami dywanowymi i wykładzinami obiektowymi Shaw, prosimy o kontakt. Udzielimy odpowiednie wsparcie techniczne, dostarczymy wzorniki wykładzin dywanowych i płytek dywanowych oraz cennik na produkty Shaw.


Cennik

Proszę wypełnić krótką ankietę

a Autoryzowany Partner Shaw Contract Group 

przygotuje niezwłocznie ofertę.

Wypełnij ankiete

Doradcy

Przedstawiciele handlowi